Контактні телефони : (057) 754 59 53, (057) 737 87 73

/

e-mail : admin@device.kh.ua

Проектування

Проектування теплолічильників

ТОВ «Дівайс» проектує вузли комерційного обліку теплової енергії систем опалення та гарячого водопостачання та здійснює заміну вийшли з ладу та морально застарілих теплолічильників на об’єктах із встановленням сучасної запірної арматури та фільтрів. Ліцензія АВ №591476 видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією України 25.08.2011 року (дійсна до 25.08.2016 р.)
У вузлах комерційного обліку, що проектуються, застосовуються найсучасніші ультразвукові теплолічильники Multical UF фірми Kamstrup A/S (Данія) та італійську запірну арматуру та фільтри. На відміну від інших приладів, базова модель теплолічильника Multical UF є універсальною і дозволяє в процесі експлуатації за допомогою додавання додаткового обладнання адаптувати прилад до будь-якої зміни завдання з обліку теплової енергії, а саме впровадження диспетчеризації (дистанційного знімання даних з приладу), модернізації теплового пункту або системи опалення, зміна параметрів теплових мереж тощо.
Ультразвукові витратоміри, що входять до складу теплолічильників типу Multical UF, працюють за принципом двонаправленого ультразвукового сигналу, не мають рухомих частин, як механічні, тому вони більш стійкі в роботі і менш вимогливі до умов експлуатації та якості теплоносія.
Під час розробки проекту здійснюється індивідуальна комплектація вузла обліку теплової енергії під конкретний об’єкт, а також враховуються всі побажання замовника.
ТОВ “Дівайс” сприяє узгодженні проектної документації в м. Харкові та Харківській області з теплопостачальною організацією та ДП “Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації метрології та сертифікації”.

Проектування автоматизованих теплових пунктів.

ТОВ «Дівайс» проектує автоматизовані теплові пункти із застосуванням регуляторів фірми Danfoss(Данія) та проводить реконструкцію існуючих теплових пунктів із встановленням сучасної запірної арматури, теплолічильників, регуляторів тиску та температури з погодною компенсацією.
За допомогою такого теплового пункту здійснюватиметься облік та регулювання подачі тепла на об’єкті залежно від температури зовнішнього повітря без участі людини.
До складу автоматизованого теплового пункту входить: контролер з погодною компенсацією, датчики температури, керуючий клапан з електроприводом, регулятор перепаду тиску, циркуляційні насоси, щит управління, теплолічильник, фільтри та запірна арматура, контрольно-вимірювальні прилади. Розрахунок такого обладнання проводиться індивідуально для кожного об’єкта в залежності від параметрів теплових мереж і має поставлятись тільки в повному комплекті. Відсутність будь-якого елемента призведе до некоректної роботи всього автоматизованого теплового пункту.
Також ми робимо розрахунок, постачання та монтаж автоматизованих теплових пунктів для приготування гарячої води на основі пластинчастих теплообмінників.
Під час розробки проекту здійснюється індивідуальна комплектація автоматизованого теплового пункту вузла під конкретний об’єкт, а також враховуються всі побажання замовника.