Контактні телефони : (057) 754 59 53, (057) 737 87 73

/

e-mail : admin@device.kh.ua

Монтаж обладнання

Теплолічильники

ТОВ “Дівайс” встановлює найсучасніші ультразвукові теплолічильники Multical UF фірми Kamstrup A/S (Данія). При монтажі вузлів обліку теплової енергії ми використовуємо лише якісні матеріали та комплектуючі. Встановлений нами вузол обліку при правильній експлуатації прослужить вам не менше 10-15 років і не вимагатиме від Вас суттєвого догляду. Гарантія на комплект теплолічильника складає 24 місяці. Міжповірочний інтервал для теплолічильників Multical UF складає 4 роки. Періодична перевірка, гарантійне та післягарантійне проводиться у нашому сервісному центрі у м. Харкові.
За період діяльності з 1999 р. підприємством ТОВ “Дівайс” встановлено понад три з половиною тисячі теплолічильників у м. Харкові та Харківській області, які безвідмовно працюють по сьогоднішній день.
Нашим підприємством встановлені теплолічильники більш ніж на ста теплорозподільних станціях та котельнях у м. Харкові та Харківській області. Нині успішно ведуть облік теплової енергії, відпущеної споживачам.

Теплолічильник складається з теплообчислювача, витратомірів та датчиків температури

 Теплолічильник – це електронний прилад, що дозволяє вести об'єктивний облік споживання теплової енергії. Сучасний теплолічильник дозволяє оцінити кількісні та якісні характеристики системи опалення, а саме спожиту теплову енергію, температури в трубопроводі, що подає та зворотному, миттєва витрата та миттєву потужність, накопичений об'єм теплоносія, контроль позаштатних ситуацій, а також в залежності від конфігурації виробляє накопичення часових та добових архівів. основних показників та дає можливість дистанційної передачі інформації на персональний комп'ютер.

Теплолічильники різняться методом вимірювання витрати теплоносія. Основними з них є ультразвукові, механічні (тахометричні) та індукційні. На якість вимірів цих приладів впливають різні чинники. Дослідження цих факторів було опубліковано у журналі “Енергозбереження” №5 за 2004 рік.
Ультразвукові витратоміри, що входять до складу теплолічильників типу Multical UF, працюють за принципом двонаправленого ультразвукового сигналу, не мають рухомих частин, як механічні, тому вони більш стійкі в роботі та менш вимогливі до умов експлуатації та якості теплоносія (таблиця №1 колонка 8).
Теплолічильник Multical UF відрізняється високою надійністю в процесі експлуатації та широким діапазоном можливостей. Ці прилади працюють від автономного елемента живлення і не вимагають додаткових джерел електропостачання, що дозволяє експлуатувати його навіть у несприятливих умовах.
Також ще однією перевагою теплолічильника Multical UF є динамічний діапазон вимірювання приладу, який становить 1:100, що в сукупності з можливістю конфігурування під конкретне завдання дає можливість використовувати даний прилад у всіх схемах теплопостачання без втрати якості вимірювань.
На відміну від інших приладів, базова модель теплолічильника Multical UF є універсальною і дозволяє в процесі експлуатації за допомогою додавання додаткового обладнання адаптувати прилад до будь-якої зміни завдання з обліку теплової енергії, а саме впровадження диспетчеризації (дистанційного знімання даних з приладу), модернізації теплового пункту або системи опалення, зміна параметрів теплових мереж тощо. На сьогоднішній день це особливо актуально під час проведення заходів щодо енергозбереження, реконструкції теплових пунктів та систем опалення, що дозволить заощадити на придбанні нового приладу, а також на проектних та монтажних роботах.
Під час розробки проекту та монтажу здійснюється індивідуальна комплектація вузла обліку теплової енергії під конкретний об’єкт, а також враховуються всі побажання замовника.

Регулятори

Встановлений вузол обліку сам собою не економить теплову енергію, лише дає можливість правильно вести розрахунки. Тільки у поєднанні з постійним регулюванням подачі тепла в залежності від режиму роботи об’єкта та температури навколишнього середовища такий вузол дає можливість знизити витрати на опалення на 35 – 45%.
В даний час для економії енергоресурсів на об’єктах широко впроваджуються регулятори температури, які в залежності від зовнішньої температури підтримують комфортну температуру в приміщеннях при мінімальних витратах для власника.
ТОВ “Дівайс” пропонує та встановлює автоматизовані теплові пункти своєї збірки із застосуванням регуляторів фірми Danfoss (Данія), що є світовим лідером у виробництві цього виду продукції. Десятирічний досвід експлуатації регуляторів Данфосс в Україні та зокрема у м. Києві показав їхню надійність та високу ефективність при реалізації програм енергозбереження.
Установка регулятора включає комплекс обладнання, що складається з регулятора перепаду тиску, регулюючого клапана, електроприводу, контролера, датчиків температури, насосів, запірної арматури і т.д. Підбір обладнання, проектування та монтаж таких схем потребує широкого спектру знань та певних навичок. Працівники нашого підприємства навчені спеціалістами компанії Danfoss та мають відповідні сертифікати.
Для монтажу використовуються тільки якісні матеріали та обладнання: італійська арматура Vir, Brandoni; насоси Wilo (Німеччина), Grundfos (Данія); регулятори фірми Danfoss (Данія).
Таким чином, встановлення вузлів обліку теплової енергії з регуляторами температури може забезпечити значну економію енергоресурсів, комфортні умови у приміщеннях за мінімальних витрат.
ТОВ “Дівайс” має можливість виконати весь комплекс робіт з оснащення теплових пунктів сучасними засобами вимірювання та регулювання теплової енергії. Тільки застосування якісних ультразвукових теплолічильників разом із регуляторами температури дасть змогу заощадити значні кошти.