Контактні телефони : (057) 754 59 53, (057) 737 87 73

/

e-mail : admin@device.kh.ua

О нас

ТОВ “Дівайс” засновано в 1999 році.

Одним із основних напрямків нашої діяльності є організація обліку теплової енергії на об’єктах м. Харкова та Харківської області, тобто. проектування, монтаж та пуско-налагодження вузлів обліку теплової енергії. За період діяльності з 1999 р. по сьогодні нами встановлено понад три з половиною тисячі теплолічильників по м. Харкову та Харківській області.
В основному це ультразвукові прилади фірми Danfoss (Данія) та Kamstrup (Данія). Ці компанії є світовими лідерами у виробництві приладів обліку теплової енергії та регуляторів для систем теплопостачання.
Наші теплолічильники встановлені більш ніж на ста теплорозподільних станціях та котельнях м. Харкова та Харківської області. Нині успішно ведуть облік теплової енергії, відпущеної споживачам.
Контроль метрологічних характеристик кожного приладу здійснюється на гарячій воді +50С що відповідає Європейському стандарту, у сервісному центрі, організованому нашою фірмою, що має у своєму розпорядженні унікальну установку повірочну фірми Danfoss(Данія). Наше обладнання дозволяє проводити калібрування як звичайних, так і зразкових датчиків витрати. Усі прилади, встановлені нами, проходять періодичне обслуговування у нашому центрі. Навчання персоналу сервісного центру проводили спеціалісти з Данії. На всі теплолічильники ми надаємо гарантію, а також забезпечуємо післягарантійне обслуговування. Перспективним напрямом роботи нашого підприємства є впровадження автоматичних регуляторів фірми Danfoss (Данія), які без участі людини в залежності від температури зовнішнього повітря створюють найбільш комфортну температуру в приміщенні у споживача, при мінімальних витратах для нього. Ці регулятори повсюдно застосовуються у теплових пунктах у споживачів теплової енергії у країнах Європи та Америки. В даний час ТОВ “Дівайс” є компанією, що найбільш динамічно розвивається в галузі організації обліку та регулювання теплової енергії.

Наша адреса:

Українa, 61037, м. Харків, вул. Плеханівська, 117
(Вхід з боку вул. Мефодіївська)

Карта
Ворота
Офис